Wydarzenia grudzień 2022

• Wydarzenia grudzień 2022

W grudniu mamy dla Państwa wiele ciekawych propozycji i z przyjemnością zapraszamy do naszych oddziałów.

• Oferta pracy: Wartownik-konwojent

#Praca

• Katarzynki

Zamek w Lidzbarku Warmińskim zaprasza 25 listopada 2022, godz. 17.00 na Święto Patronki - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej

• Spotkania z poezją

18 listopada 2022 r., godz. 18:30 Zamek w Lidzbarku Warmińskim

• „Znani, nie do końca zapamiętani” - Edward Jester

17.11.2022 w lidzbarskim zamku odbyło się już ostatnie spotkanie z cyklu „Znani, nie do końca zapamiętani” przybliżające postać architekta Edwarda Jestera (1791-1870). Prelekcję wygłosił Pan Andrzej Rzempołuch, historyk sztuki, wieloletni pracownik MWiM w Olsztynie.

• Znani, nie do końca zapamiętani - Edward Jester

15 listopada o 17:00 zapraszamy serdecznie do Muzeum Warmińskiego w Lidzbarku Warmińskim na wydarzenie z cyklu "Znani, nie do końca zapamiętani".

• Muzeum Warmii i Mazur zaprasza w listopadzie

W listopadzie mamy dla Państwa wiele ciekawych propozycji i z przyjemnością zapraszamy do naszych oddziałów.

• Znani, nie do końca zapamiętani: Edward Jester

Muzeum Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim Oddział Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie zaprasza 15 listopada, o godzinie 17.00 na prelekcję z cyklu: Znani, nie do końca zapamiętani.

• Remont mostu w Lidzbarku Warmińskim

Trwa kapitalny remont lidzbarskiego mostu; po usunięciu konstrukcji z lat 70. XX wieku, historyczne filary zostały poddane konserwacji, zwieńczenie uzupełnione, i następnie położone na nie 1,6 tonowe płyty granitu.

• Znani, nie do końca zapamiętani — Ferdinand Schulz Galeria zdjęć

„Ferdinand Schulz — szybownictwo w dawnych Prusach Wschodnich i Zachodnich. Mistrz świata i jego związki z Warmią”.

• "Weekend seniora z kulturą"

1 i 2 października zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania naszych oddziałów w ramach projektu "Weekend seniora z kulturą".

• Europejskie Dni Dziedzictwa na Zamku w Lidzbarku Warmińskim

17 września od godziny 12.00 celebrowaliśmy XXX edycję Europejskich Dni Dziedzictwa Kulturowego, w tym roku, z hasłem ”Połączeni dziedzictwem”.

• Europejskie Dni Dziedzictwa na Zamku w Lidzbarku Warmińskim

ŚLADY PAMIĘCI ZAPISANE W "HEIMATBRIEFE"

• Narodowe Czytanie 2022 video

3 września 2022 roku o godzinie 15.00 w lidzbarskim zamku także wybrzmiały strofy wieszcza.

• Oferta edukacyjna w Muzeum Warmii i Mazur

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną w Muzeum Warmii i Mazur i jego oddziałach.

« piątek, 19 kwietnia 2024 »
Pn Wt Śr Czw Pt So N
Zobacz pełne kalendarium »

Samorzad Wojewodztwa